Konferencje

Villa Masuria, to odrestaurowana w stylu rustykalno-romantycznym prawie 100 letnia willa. Jest bardzo wygodnym miejscem na kameralne spotkania managerów wyższego szczebla. Dbając o wygodę naszych gości możemy przyjąć grupy do 16 osób. Prosimy o minimum 2-tygodniowe wyprzedzenie rezerwacji przed organizacją konferencji. W kwestii rezerwacji prosimy o kontakt tel. +48 664143131 lub email na adres: recepcja@villamasuria.pl

Obiekt

Teren obiektu jest ogrodzony i zamykany. Parking dla 8-iu samochodów osobowych lub 3 busów lub jednego autobusu. W obiekcie, oprócz pokoi i pomieszczeń wykorzystywanych w trakcie konferencji, znajduje się pomieszczenie rekreacyjne (sala bilardowa). Jest tam sauna, bilard (8stóp), TV Sat, domowa piwnica z winami, barek. W całym obiekcie wewnątrz i na zewnątrz działa szybki bezprzewodowy Internet. Na zewnątrz obiektu są także: chata grillowa i krąg ogniskowy na 20 osób oraz boisko do siatkówki.

Pokoje

Każdy pokój do wykorzystania dla maksymalnie dwóch osób, z własną łazienką z prysznicem, TV Sat, internet bezprzewodowy. Wszystko w otoczeniu mebli często pamiętających czasy powstawania obiektu.

Kuchnia

Zapewniamy całodniowe wyżywienie dopasowane do oczekiwań każdej firmy. Po pracowitej konferencji organizujemy uroczyste kolacje lub biesiadne spotkania przy grillu. W bazowej cenie konferencji (cennik w linku powyżej) oferujemy śniadanie w formie „szwedzkiego stołu”.
Obiady i kolacje są serwowane w sposób i menu ustalonych wcześniej z organizatorem konferencji.Dania obiadowe oraz kolacje są dostarczane i obsługiwane przez zaprzyjaźnioną firmę cateringową.
W trakcie konferencji oferujemy także mini-bar konferencyjny.

Sala Konferencyjna

Dysponujemy profesjonalną salą konferencyjną. wyposażoną w komplet potrzebnych urządzeń:
  • bimer/rzutnik slajdów
  • ekran
  • TV / DVD
  • flipchart
Na terenie obiektu są miejsca pozwalające wydzielić oddzielne pomieszczenia na workshopy (sala konferencyjna, sala bilardowa, chata grillowa).